Мобільну бригаду з вакцинації від COVID-19 можна викликати додому


Мобільну бригаду з вакцинації від COVID-19 можна викликати додому. Таку послугу надають, зокрема, тим, хто через стан здоров’я не може самостійно пересуватися. Також мобільну бригаду можуть викликати організовані колективи з понад 100 охочими вакцинуватися. Крім того, бригади працюють там, де доступ до стаціонарних пунктів щеплень є ускладненим або неможливим, а також серед громад, де рівень вакцинації літніх людей є дуже низьким. Про це повідомив головний санітарний лікар області Роман Сафонов.

«Якщо людина не можете самостійно пересуватися, то можна залишити заявку на приїзд мобільної бригади додому за телефоном контакт-центру МОЗ: 0 800 60 20 19 чи через сімейного лікаря. Заявку зареєструють та, коли складуть графік виїздів мобільних бригад, зателефонують і повідомлять дату та час її приїзду. Організовані колективи з понад 100 осіб, охочих вакцинуватися, можуть так само залишити заявку на виїзд бригади з вакцинації за цим же номером», – пояснив Роман Сафонов.

Зібрати список охочих вакцинуватися та запросити до себе мобільну бригаду можуть також представники ОТГ чи населених пунктів, подавши заявку до обласних управлінь охорони здоров’я, які передадуть цю заявку регіональним координаторам з вакцинації.

Мобільні бригади, які вакцинують групу людей, можуть використовувати для щеплення будь-яку наявну вакцину від COVID-19.