Мінкультури створило цифрову карту подій до Дня Незалежності України

Інтерактивна онлайн мапа, де зібрані культурні та мистецькі події усіх регіонів Україні. Відтепер працює єдина національна платформа, що висвітлює події, які присвячені 30-й річниці Незалежності.

Як розповідають в Міністерстві культури та інформаційної політики, до Дня Незалежності в Україні відбудеться понад 300 різних заходів. Завдяки цій платформі кожен українець зможе знайти подію на свій смак з будь-якого куточку України.

«Для того, щоб структурувати той масштаб заходів, які проводитимуться до 30-річчя Незалежності, ми створили Цифрову мапу подій. Адже щоб з кількох сотень заходів, які ми реалізуватимемо з ОДА, обрати собі декілька до вподоби – треба дійсно мати витримку. Саме мапа подій і спрощує цю задачу: збираючи інформацію про кожен з них в одному місці», – зазначив Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

Цифрова мапа подій – це національна єдина платформа, що висвітлюватиме події, які присвячені 30-й річниці незалежності. Проєкт охоплює всі області України. МКІП спільно з Обласними державними адміністраціями проведе понад 300 заходів в рамках святкування та відзначення Незалежності України. На Цифровій мапі кожна область  має свою унікальну квітку-символ, натиснувши на яку користувачі зможуть побачити  події до дня Незалежності області.

На Цифровій мапі подій в інтерактивному форматі відображатиметься місце, час та дата подій з розгорнутою інформацією про саму подію. Мапа також містить зручний функціонал пошуку за локацією та датою і посилання на соціальні мережі та інші зовнішні ресурси.

Завдяки Цифровій мапі користувач матиме змогу переглянути всю інформацію про події в конкретному місці та зможе спланувати відвідання.

Переглянути події до Дня Незалежності України можна за посиланням: https://ukraine30.mkip.gov.ua