Людмила Мариніна взяла учать у вечорі пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи у Вараші

Начальник Вараської РВА Людмила Мариніна взяла участь у меморіальному заході, що відбувся у місті Вараш з нагоди Міжнародного дня пам’яті Чорнобильської катастрофи.  Присутні вшановували ліквідаторів та тих, хто віддав життя і здоров’я у боротьбі з наслідками техногенної катастрофи, що сталася 36 років тому на ЧАЕС.

«36 років звучать дзвони пам’яті по Чорнобильській трагедії, яка принесла нам не лише біль, а тисячі загиблих людей, тисячі громадян змушені були покинути місця проживання та шукати прихистку в інших регіонах. Наслідки катастрофи ми відчуваємо до сьогодні.                    З кожним роком збільшується кількість хворих на онкологію, як дорослих так і дітей.

У зв’язку з тим, що у нас в країні іде війна з російськими загарбниками, ми маємо докласти максимум зусиль до захисту та оборони нашої землі та стратегічно-важливого об’єкту – Рівненської АЕС, щоб мирний атом не перетворився на страшну зброю. Велика шана і подяка всім ліквідаторам, які ціною власного життя ліквідували аварію на ЧАЕС, і вічна пам’ять героям!», – звернулася до всіх присутніх Людмила Мариніна.

По завершенні заходу присутні поклали квіти до пам’ятника ліквідаторам Чорнобильської катастрофи.