Людмила Мариніна вручила Матерям-героїням президентські відзнаки

1 червня начальник районної військової адміністрації Людмила Мариніна спільно із головою райради Ярославом Березюком, вручили посвідчення та нагрудні знаки матерям-героїням Вараського району.
Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського, за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей шести жителькам району присвоєно почесне звання «Мати-героїня».
Очільниця району подякували присутнім жінкам за материнську любов, наполегливість і кропітку працю, які вони вкладають у виховання своїх дітей та вручила символічні подарунки.
«Невипадково нагороджуємо матерів 1 червня у Міжнародний день захисту дітей. Сьогодні вшановуємо жінок, які справді героїні, які виховали п’ять і більше дітей, не шкодуючи ні здоров’я, ні часу. Скільки було недоспаних ночей, переживань і кропіткої праці. Але, я впевнена, всі ваші дітки, наші маленькі українці – патріоти нашої держави. Нині на долю матерів припала дуже тяжка ноша, чекати з війни своїх синів, які боронять нашу країну. Тож хай Ваша молитва та мамине слово, стане життєвим оберегом для дітей. Перемоги нашій неньці Україні, миру, злагоди, любові і щасливого майбутнього нашим дітям!», – зазначила Людмила