Людмила Мариніна  відвідала  Вараську багатопрофільну лікарню

31 травня начальник Вараської районної військової адміністрації Людмила Мариніна та Вараський міський голова Олександр Мензул у межах робочого візиту завітали до Вараської багатопрофільної лікарні.

Зустріч відбулась в теплій, дружній атмосфері. Делегація ознайомилась із роботою деяких відділень лікувального закладу.

Зокрема, відвідали нещодавно відкрите відділення гемодіалізу із новітнім та сучасним обладнанням на п’ять ліжкомісць та відділення переливання крові з оновленим обладнанням. А також, оглянули приміщення рентгенологічного відділення, кабінету лікарів-травматологів та майбутнього відділення реабілітації в яких наразі ведуться ремонтні роботи!

Людмила Василівна позитивно оцінила напрацювання місцевої влади та Вараської багатопрофільної лікарні.

«Сьогодні я познайомилася не просто з медичними працівниками, а з людьми, які закохані у свою професію, лікарями – професіоналами, які насамперед прагнуть надати вчасну та якісну медичну допомогу, застосовуючи новітнє обладнання та сучасну діагностику.

І дуже приємно, що місцева влада чує, розуміє та допомагає їм у цьому.

Щира подяка Вараській міській раді на чолі з Олександр Мензул за втілення ідей, за допомогу та оновлення Вараської лікарні, адже вкладені кошти місцевого бюджету у медицину – це запорука надання вчасної медичної допомоги і найголовніше – збереження людського життя» – зазначила Людмила Мариніна.