Людмила Мариніна провела оперативну нараду з головами тергромад, військовими та представниками сил безпеки району за участі військового командування ОУВ “Волинь” та 104 бригади ТРО

Начальник Вараської районної військової адміністрації Людмила Мариніна провела оперативну нараду з головами територіальних громад, військовими та представниками сил безпеки району за участі військового командування ОУВ “Волинь” та 104 бригади ТРО.

Обговорили актуальні питання безпекової ситуації та оборони району. Йшлось, зокрема, про хід виконання завдань і заходів, які пов’язані з підготовкою до оборони і проводяться на території громад району. Актуальним залишається питання дотримання інформаційної гігієни, адже інформаційні атаки ворога продовжуються і набирають обертів. Тому завдання забезпечити взаємодію населення із ДФТГ, військовими та правоохоронцями залишається першочерговим.

За результатами проведеної наради начальник РВА доручила головам громад продовжувати роз’яснювальну роботу з населенням із питань безпекової ситуації та заходів щодо її покращення, посилити роботу по програмі Нацполіції «Чужий в селі».

Всі присутні отримали відповідні доручення по виконанню поставлених завдань.

Разом до Перемоги!