Комісія з питань ТЕБ та НС

25 березня примішенні Вараської РДА пройшло засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараського району. З вступним словом до присутніх звернувся голова адміністрації Анатолій Рижий, який підкреслив важливість активізації роботи по Вараському району щодо боротьби з епідемією ковіду.

Щодо даних по обліку захворювання громадян на COVID – 19 по Вараському районі, доповів начальник Володимирецького ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області Олександр Петрук.

Про роботу Володимирецького відділення Вараського відділу лабораторних досліджень в частині боротьби з поширенням COVID – 19 інформував Володимир Пиріжко.

Про стан роботи щодо діагностики, прийому, обстеження громадян, які мають ознаки захворювання COVID – 19 та заходи, які вживаються з даного питання розповів директор КНП «Володимирецький ЦПМСД» Олександр Волочнюк.

Заступник головного лікаря КНП «Володимирецька багатопрофільна лікарня» Сергій Буравський висвітлив стан надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID – 19.

По підсумках засідання комісії було прийнято протокол № 9 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараського району. Відповідно якого всі дотичні служби та структурні підрозділи отримали завдання та рекомендації для подальшої роботи.