Кількість виявлених під час перереєстрації сумнівних автівок не зменшується

Упродовж минулого року в сервісних центрах МВС Рівненщини під час проведення реєстраційних операцій виявлено 39 транспортних засобів із зміненим номером кузова та 16 – із слідами підробки двигуна. Окрім того, спеціалісти сервісних центрів МВС під час реєстрації транспортних засобів знайшли 10 автомобілів, які перебували у розшуку,  серед цієї кількості  5 транспортних засобів  перебували у базі розшуку «Інтерпол».

Алгоритм надання реєстраційної послуги передбачає проведення обов’язкового безкоштовного експертного огляду транспортного засобу, під час якого перевіряються ідентифікаційні номери і реєстраційні документи. До речі, минулого року в сервісних центрах МВС Рівненщини працівники експертної служби МВС оглянули 62705 транспортних засобів. Серед цієї кількості для 46533 транспортних засобів було проведене експертне дослідження. У цьому випадку фахівці встановлюють відсутність чи наявність  ознак пошкодження, підробки чи заміни номерів двигуна, шасі або кузова, заміни панелі з ідентифікаційним номером транспортного засобу та підроблення реєстраційних документів (ця послуга – платна і не є обов’язковою).

Окрім того, сервісні центри МВС здійснюють перевірки щодо наявності розшуку, арештів та обмежень на відчуження майна, що дає змогу покупцеві убезпечити себе від можливих ризиків кримінального походження транспортного засобу.

Наші новини – на сайті РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області http://riv.hsc.gov.ua/  та сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/riv.hsc.gov.ua .

РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області