Каноницька громада згуртувалася в бажанні підтримати ЗСУ

Волонтерить кожне із п’яти сіл громади. Одні плетуть сітки, виготовляють окопні свічки, інші – готують страви, збираюсь гроші на ярмарках, щоб придбати і передати на фронт те, чого потребують наші воїни.

До прикладу, з села Кідри на передову відправили сім авто, які придбали селяни. Часто їдуть буси з усім необхідним для бійців – земляків. Тільки з Кідрівського ліцею у зону бойових дій доставлено 120 тонн допомоги.

Ще одна активна точка волонтерській діяльності – село Каноничі. Тут колектив «Чарівниця» місцевого будинку культури під антипутінські пісні за стародавнім поліським рецептом готує у печі ковбаски для армії. В учасників ансамблю чоловіки, сини, родичі також служать у ЗСУ.

З початку війни сільрада організувала збір зерна – пекли хліб для тероборони. Залишки обміняли на інші продукти, з яких сформували продуктові набори потерпілим від війни на Чернігівщину і Херсонщину.

На перемогу націлені також колективи дитсадків «Сонечко», «Вишенька», «Пролісок», які готують смачні домашні страви землякам та їх бойовим побратимам на передову.

Жителі Каноницької громади роблять для перемоги максимум там, де вони є. Дякуючи нашій єдності та незламності Україна обов’язково переможе!