Довідку про несудимість замінив витяг

Нагадуємо, що минуло трохи більше чотирьох місяців як Міністерство внутрішніх справ України запустило новий сервіс з видачі довідок про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України.

Подати запит в електронній формі та отримати довідку у формі витягу можна через електронний сервіс https://vytiah.mvs.gov.ua , увійшовши до «Особистого кабінету» за допомогою кваліфікованого електронного підпису чи через сервіс ID.GOV.UA

Витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» можна отримати у режимі онлайн. Після авторизації заповнюєте всі поля і надсилаєте запит. Майже миттєво в «Особистому кабінеті» з’являється витяг в електронному вигляді з QR-кодом, який дає змогу перевірити чинність документу.

Витяг про відсутність судимості може знадобитися для:

 здійснення всиновлення;

оформлення документів в органах соціального забезпечення;

оформлення віз для виїзду за кордон та надання до установ іноземних держав;

оформлення на роботу;

для участі в процедурі закупівель тощо.

Зауважимо, так як витяг є електронним документом, то апостиль на ньому не ставиться, оскільки це не передбачено законодавством.

РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області