Додаткові укриття та зменшення витрат. Нові рішення робочої групи при Рівненській ОВА


Сьогодні відбулося чергове засідання, створеної наказом начальника ОВА робочої групи з питань координації діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

«Члени робочої групи прийняли низку актуальних рішень, що відповідають вимогам часу. Зокрема, негайно розпочати облаштування 15 додаткових укриттів в Рівному. Одне із них – в міському пологовому будинку. А також забезпечити необхідну кількість спеціалістів для своєчасної реєстрації в області внутрішньо переміщених осіб, в тому числі через ЦНАПи», – прокоментував Віталій Коваль.

Окрім того, робоча група рекомендувала начальнику Рівненської ОВА видати наказ щодо зменшення розмірів «стимулюючих виплат» із місцевих бюджетів. А також не виправданих витрат на транспорт і трудові ресурси. Це важливо для раціонального використання коштів і громад, і комунальних підприємств.

На засіданні розглянули й інші питання, що стосуються тероборони, кадрових призначень, а також своєчасного оповіщення про мобілізацію призовників.

Нагадаємо, до складу робочої групи увійшли представники обласної військової адміністрації, СБУ, Нацполіції, прокуратури та ДСНС.

Її завдання – визначати потенційні та реальні загрози національним інтересам і громадській безпеці й вчасно реагувати на виклики воєнного часу в області.