Благодійництво – невід’ємна частина життя родини Харковців

З весни 2022 року благодійність стала невід’ємною частиною життя більшості українців. Сотні тисяч людей приєдналися до волонтерського руху, також мешканці Локницької громади не стоять осторонь, активно підтримують українського військо, донатять на ЗСУ та банківські картки тим, хто потребує фінансової підтримки, передають допомогу: овочі, фрукти, різну випічку, консервації тощо.

👉У Локницькій громаді в селах Кухче та Радове проживає родина Харковців, яка з перших днів широкомасштабної російської агресії волонтерить.

Гуртом допомагали готовити обіди військовим, приймали участь в плетінні маскувальних сіток, чоловіки копали окопи і зараз допомагають облаштовувати фортифікаційні споруди, виготовляють буржуйки, співпрацюють з волонтерами Зарічненської громади.

Дівчата випікають різну випічку, готують м’ясні вироби, солянки, в’яжуть шкарпетки для ЗСУ, виготовляють окопні свічки: парафін на свічки самі замовляють, а віск використовують з недопалків церковних свічок.

Восени, разом з мешканцями сіл Кухче, Радове та Новосілля збирали гриби та закрили близько 200 банок.

Весною 2022 року збільшили площу городів та посіяли буряки, моркву, цибулю тощо, щоб заготовити на зиму консервацію для захисників та мешканців, які перебувають на території бойових дій. Населення громади також допомагає городиною.

Всі члени родини – брати, сестри, чоловіки активно допомагають. Діти підтримують своїх батьків у їхній діяльності, малюють малюнки для захисників та передають військовим. Благодійною справою займаються щоденно, окрім неділі.

Також, фінансово допомагають сини та доньки, які знаходяться на даний час за кордоном. Передали кошти на купівлю свинини для приготування тушкованки, паштету, смальцю, сала нашим захисникам і співгромадянам, які знаходилися під окупацією.

Зібрану допомогу на схід України доставляє місцевий волонтер Олександр Вакуліч з села Радове та його команда.

Родина Харковців висловлює щиру подяку односельчанам за довіру, допомогу та підтримку.

Разом ми СИЛА!