Більше 2 мільярдів гривень за 5 років зекономила Рівненщина завдяки «Prozorro»


За 5 років роботи у «Prozorro» замовники Рівненської області провели 21 892 закупівлі на більш ніж 31 мільярд гривень. Завдяки конкуренції і відкритим даним за цей час вдалося зекономити понад 2 мільярди гривень. 

Нагадаємо, електронна система публічних закупівель  України «Prozorro» стала обов’язковою для всіх розпорядників бюджетних коштів із 1 серпня 2016 року. На сьогодні через  онлайн-тендери можна придбати все: від комп’ютерів до антисептиків, від меблів до послуг благоустрою.

Тим часом нещодавно Рівненщина підписала меморандум із Державним підприємством «Прозоро».  Документ передбачає співпрацю  у сфері  проведення публічних закупівель. Зокрема, консультаційну підтримку у питаннях щодо використання  електронного каталогу «Prozorro Market». Він  також дозволяє економити.

«Дуже важливо, щоб розпорядники бюджетних коштів діяли прозоро. Власне, такий сервіс дозволяє це забезпечити. Крім того, мова йде про  реальну економію грошей, часу, зусиль і спрощення всього процесу, – прокоментувала заступниця голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило.  – На сьогодні для територіальних громад області провели навчання, щоб їм було легше працювати з електронним  каталогом «Prozorro Market»».