Біля Костополя повністю відремонтована 5 кілометрова ділянка дороги Н-25


Черговий відрізок дороги «Великого будівництва» завершений. 5 кілометрова ділянка автошляху державного значення Н-25 Городище – Рівне – Старокостянтинів (км 112+000 – км 117+000) повністю відремонтована.

Сьогодні голова Рівненської ОДА Віталій Коваль проінспектував якість дороги, яку відновили у рамках програми Президента України «Велике будівництво». Керівник області темпами та якістю робіт задоволений.

«Це зовсім інший, новий підхід до робіт. Якщо у 2017-2018 роках в області робилися ремонти шляхом заміни лише верхнього шару, то сьогодні ми реконструюємо основу. Вона зроблена з органо-мінеральної суміші. Далі йде нижній шар – крупнозернистий асфальт та верхній – щебенево-мастичний асфальтобетон. Така технологія дозволяє робити дорожнє полотно більш стійким. Тим більше, на ділянці часто були напливи через вологу і болотисту місцевість», – прокоментував Віталій Коваль.

На дорозі вже облаштовані пішохідні доріжки і тротуари, автобусні зупинки, дорожні знаки, перильне та бар’єрне огородження, світлові опори, освітлення та розмітка. Також проведено капітальний ремонт мосту (км 112+623).

Нагадаємо, загальна протяжність ділянки автодороги – 5 км. Вартість – понад 120 млн гривень. Дорога належить до ІІІ технічної категорії.

Керівник області додав, що на сьогодні є можливість залучити в область додаткові державні кошти для розбудови і реконструкції місцевих доріг. «Для цього ми повинні показати високі темпи робіт та вчасне освоєння уже виділених нам коштів на цей рік. Вже сьогодні ми перейшли далеко за екватор виконання планів і є можливість зробити ще більше. Тому збільшуємо в області будівельну активність», – наголосив голова ОДА Віталій Коваль.