Анатолій Рижий провів позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС

26  червня під головуванням голови райдержадміністрації Анатолія Рижого, за участі першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Козярця, начальника Вараського відділення ГУ ДСНС  України в Рівненській області Володимира Симонюка, представників закладів охорони здоров’я, відділення поліції №1 Вараського районного відділу поліції, держпродспоживслужби, Володимирецького РЕМ ПАТ «Рівнеобленерго», відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараського району. Основним питанням винесеним на  розгляд комісії було про наслідки буревію, що пронісся областю та частково зачепив Вараський район.

По підсумках засідання комісії було прийнято протокол №14 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараського району. Відповідно якого всі дотичні служби та структурні підрозділи отримали завдання та  рекомендації для подальшої роботи.

Шановні краяни, закликаємо Вас  не ризикувати, в негоду без крайньої потреби не використовувати транспортні засоби та не залишати помешкання! В разі виникнення надзвичайних ситуацій телефонуйте в службу 101.