23 червня начальник Вараської  РВА привітала держслужбовців із професійним святом

У День державної служби начальник Вараської районної військової адміністрації Людмила Мариніна привітала держслужбовців  із професійним святом.

«Не дивлячись на скрутні часи, військові дії в країні, всі держслужбовці нашого району залишилися на місці, дотримуються даній присязі на вірність українському народу та виконують службові обов’язку. В тісній співпраці з територіальною обороною району, добровольчими формуваннями територіальних громад,  іншими силовими органами  разом працюємо для спільної перемоги. Бажаю всім державним службовцям успіхів у відповідальній і почесній справі виконання функцій держави. Миру і злагоди в нашій державі та перемоги, міцного здоров’я Вам та Вашим рідним, добра, благополуччя, Божого благословення!», – звернулася до держслужбовців Людмила Василівна.

За професіоналізм та вагомий особистий внесок в реалізацію державної політики, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня державного службовця кращим посадовцям району Людмила Мариніна спільно з головою райради Ярославом Березюком вручили грамоти.