22 березня у Володимирецькому ЦПМД вакцинувався голова Вараської РДА

22 березня у Володимирецькому ЦПМД вакцинувався голова Вараської районної державної адміністрації Анатолій Рижий: «Тільки маючи достатньо потужний колективний імунітет, наше суспільство зможе подолати важку епідемію. На сьогодні вакцинація – це єдиний захист. І ми прагнемо своїм прикладом показати нашим людям, що щеплення є безпечним і необхідним заходом у боротьбі з епідемією».

Вакцинацію провели медики мобільної бригади Вараського ЦПМД. Також щеплення вакциною Covishield (Oxford/AstraZenecа) сьогодні зробили раднику голови райдержадміністрації Дмитру Андрєєву, керівнику апарату адміністрації Анатолію Мосійчуку, секретарю Володимирецької селищної ради Юрію Блищику, керівнику районного осередку партії «Слуга народу» Ользі Козярець, працівникам райдержадміністрації, Володимирецького будинку культури, райспоживспілки, володимирецької автошколи, вогнеборцям Володимирецької пожежної частини – загалом 23-м громадянам.

Вакцинація у Вараському районі стартувала 3 березня з міста Вараш, з 10 березня роблять щеплення проти коронавірусу у селищі Володимирець. На даний час у Вараському районі вже понад 240 людей отримали першу дозу вакцини від COVID-19. Інтервал між ін’єкціями має складати три місяці.

«Лише кожний шостий вакцинований має незначні побічні явища, що проявляються у болі в місці ін’єкції, температурі 37.2, загальному нездужанні, які проходять через добу. І тільки двоє з усіх вакцинованих мали високу температуру. Після вакцини не можна мочити місце ін’єкції та вживати алкоголь протягом першої доби», – зазначив заступник директора з медичного обслуговування населення Вараського ЦПМД Павло Пан.