17 серпня перші десять родин внутрішньо переміщених осіб Зарічненської громади отримали продуктові набори та засоби гігієни від ЮНІСЕФ

З метою підтримки людей, які змушені були покинути свої домівки, в рамках проєкту «Надзвичайне реагування на підтримку дітей, постраждалих від збройних конфліктів, шляхом грошових переказів територіальним громадам, які включені до Ініціативи «Громади, дружні до дітей та молоді» для підтримки нагальних потреб сімей з дітьми», який реалізовується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні разом з Асоціацією міст України було проведено видачу продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб.

З представниками Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) відвідав громаду заступник Вараської районної військової адміністрації Олександр Гузич, який звернувся до присутніх, та нагадав, що всі вони також можуть звертатися, і до райдержадміністрації в якій надають психологічну, медичну та юридичну допомогу переселенцям.

Вважаю, що така підтримка зараз також дуже важлива. Особливо психологічна, адже кожен по різному переносить пережите через війну.

Селищний голова Богдан Квачук зауважив, що ВПО в будь який час можуть звертатись за допомогою і консультацією в селищну раду та до старост по селах.

Я вдячний кожному хто долучається для допомоги переселенцям нашої громади: місцевим жителям, організаціям, установам, підприємствам громади, волонтерам, громадським організаціям, благодійним фондам.

Спільними зусиллями, кожен зі свого боку, нам вдасться і надалі підтримувати людей, що бачили війну.