Зустрічайте оновлені білети з ПДР

Головний сервісний центр МВС розробив 258 нових тестових питань до екзаменаційних білетів з ПДР для складання іспиту з теоретичної підготовки та перепідготовки водіїв. Також до цих білетів був доданий абсолютно новий розділ «Панель приладів», розуміння якого необхідне для керування сучасними автомобілями.

Усі нові питання адаптовані до інноваційних рішень європейського формату, зокрема Франції, досвід якої було проаналізовано для прикладу. Адже тут значну увагу приділяють підвищенню культури водіння в цілому, поєднанню теоретичних та практичних навичок керування, безпеці всіх учасників дорожнього руху і прийняттю рішень у критичних ситуаціях. Це допоможе новачкам оперативніше приймати правильні рішення за кермом автомобіля. Зауважимо, кількість жертв ДТП за 2021 рік у Франції вдвічі менша, ніж в Україні.

Нові білети також будуть внесені в онлайн-тренажер для перевірки знань Правил дорожнього руху, що розміщений на сайті Головного сервісного центру МВС https://pdr.infotech.gov.ua/ . Це дієва підтримка для кожного, хто бажає підготуватися до складання теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС.

РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області