Жителі Вараського району  збирають  підписи на підтримку звернення Президента Володимира Зеленського до НАТО про закриття неба над Україною

Це дуже важливо, оскільки Збройні Сили героїчно борються на всіх фронтах Украïни. Щоб ефективнішою була наша армія, потрібно все-таки, щоб НАТО допомогло закрити небо над Україною та перестали гинути мирні жителі.

У всіх територіальних громадах району представники громадських організацій і волонтери активно збирають  підписи  для звернення до краïн НАТО – закрити небо над Україною.

 За час війни загинули тисячі мирних українців, з них сотні дітей. Вся міжнародна спільнота має розуміти – забрані життя наших громадян й руйнування спричинені здебільшого нальотами військової авіації та ракет, що тотально б’ють по українській території, знищуючи  цілі міста та села.  Жахливі наслідки цього варварства бачить увесь цивілізований світ. Жителі краю закликають  світову спільноту в термінову порядку закрити небо над Україною!», – наголосила начальник Вараської районної військової адміністрації.

Закрите небо для російської авіації над Україною означатиме, що військові сили – в даному випадку НАТО – бо до нього звертається Україна, – повинні будуть патрулювати повітряний простір над Україною і повинні будуть збивати літаки чи гелікоптери-порушники.