Жителі Рівненщини можуть отримати гроші на бізнес. 1 лютого старт подачі заяв “єРобота”


“єРобота”: 1 лютого стартує нова хвиля подачі заяв на програму мікрогрантів “Власна справа”. Жителі Рівненщини можуть отримати мікрогрант на старт або розвиток бізнесу від 50 до 250 тис. грн. 

Минулого року в її рамках на Рівненщині було видано 315 мікрогрантів на суму 74,5 млн грн.

“Це найбільш популярний напрямок державної програми “єРобота” серед підприємців області. Загалом є чотири різні програми, якими у 2022 році  скористалися 326 бізнесменів Рівненщини”, – розповів начальник ОВА Віталій Коваль.

Нагадаємо, програма “Власна справа” стартувала 1 липня 2022 року.

Отримати мікрогрант можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду підприємницької діяльності. Щоб отримати кошти потрібно подати заяву та бізнес-план свого проекту через сайт Дія. Після перевірки наданих документів, оцінки бізнес-плану, а також кредитної історії заявника йому потрібно пройти співбесіду з фахівцями Держслужби зайнятості, за результатами якої службою ухвалюється рішення про надання чи відмову у наданні мікрогранту. 

За цією програмою можна отримати мікрогрант на старт або розвиток бізнесу від 50 до 250 тис. грн. Обов’язковою умовою отримання мікрогранту є створення 1-2 нових робочих місць залежно від суми наданого мікрогранту.