Завдяки державній підтримці дитина, яка росла без батьківського піклування отримує житло

У Вараському районі особлива увага приділяється захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на виховання у сім’ї або умовах, наближених до сімейних, а також на забезпечення житлом.

Так, 29 листопада у Вараській РДА під головуванням заступника голови райдержадміністрації Наталії Ковальчук  відбулося чергове засідання комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

 Основним питанням засідання було надання дозволу на перерахунок коштів для придбання житла Котлярчук Альоні Олександрівні, як дитині, яка росла без батьківського піклування. Відповідно комісією було переглянуто документи необхідні для здійснення купівлі  житла, договір купівлі-продажу, рецензію на звіт про оцінку будинку, акт обстеження технічного стану житлового приміщення та ін.

Члени комісії одностайно проголосували за надання дозволу на перерахунок коштів для придбання будинку.

 Нагадаємо, ще у 2020 році п’ятьом дітям-сиротам колишнього Володимирецького району, було виділено кошти в сумі 1 972 840 грн.

Таким чином, п’ятеро дітей-сиріт тепер вже мають власні домівки та можуть з впевненістю дивитися в майбутнє доросле життя, маючи  надане державою житло.