Замість радянського недобуду в Більській Волі з’явився новий медзаклад


Відсьогодні сучасна та простора амбулаторія у селі Більська Воля приймає перших пацієнтів. Замість старого радянського недобуду тут з’явився новий медзаклад. Реконструювали та оснастили амбулаторію завдяки проекту Світового банку.

Під час робочої поїздки у район, голова Рівненської ОДА Віталій Коваль особисто переконався, що заклад продуманий для зручностей відвідувачів.

«Наше головне завдання не лише будувати об’єкти, а й робити послуги максимально доступними. Амбулаторія надаватиме допомогу для жителів шести сіл. Фактично Більська Воля стає центром надання медичних послуг. Загалом в рамках проекту Світового банку на Рівненщині реконструювали 38 амбулаторій. Ще декілька амбулаторій запрацюють найближчим часом», – розповів Віталій Коваль.

Приміщення амбулаторії повністю реконструювали, оновили ззовні та всередині. Завезли необхідні меблі, обладнання та апаратуру.

Тут є власна лабораторія, кімната для денного стаціонару, а також кабінет для щеплень та оглядова. У закладі надають допомогу за розширеним переліком послуг для пацієнтів із 6-ти сіл: Більська Воля, Собіщиці, Рудка, Кругле, Березина, Озерці.