ЗАБОЛОТТЯ КОНФЛІКТ МІЖ ПРИХОЖАНАМИ УПЦ ТА ПЦУ

10 травня у селі Заболоття Вараської територіальної громади стався конфлікт між прихожанами УПЦ та ПЦУ.

Конфлікти на релігійній підставі завжди дуже болючі. Просимо краян зберігати спокій та не піддаватися агресії. Уникайте оціночних суджень на підставі перегляду окремих роликів однієї чи іншої сторони конфлікту. На сьогодні питання остаточно юридично не врегульовано.

Дай Бог мудрості духовним наставникам прихожан обох церков, аби уникати таких протистоянь надалі. Наші діти мають виховуватися на любові до Бога на любові до ближнього свого. Брань біля церкви не може посприяти об’єднанню вірян. Святі отці, просимо Вас знайти потрібні слова, заспокоїти своїх прихожан, безпека й здоров’я людей мають бути понад усе. 

Коментує перший заступник голови Вараської РДА Юрій Козярець.

«На превеликий жаль, ми стали свідками доволі масштабного релігійного конфлікту. Поліція, СБУ, представники УПЦ та ПЦУ, прихожани цих церков, карета швидкої допомоги… Прикро, що Великодневі свята завершуються у нашому районі подібним конфліктом. Певно, ми не даватимемо оцінку цим подіям. Це робота судової системи. Питання має вирішитися у правовому полі. Нашим завданням є забезпечення законності та безпеки громадян. Тому поліцією було вирішено опечатати храм до врегулювання питання у правовому полі».