За минулу добу у Вараському районі зареєстровано 130 хворих з COVID-19

Оперативна інформація станом на ранок 10.02.2022. Вараський район – 130 хворих з COVID-19: (м. Вараш – 90, смт Зарічне – 12, смт Володимирець, с. Собіщиці – 2, с. Морочне – 6, с. Серники – 2, с. Кухче – 2, с. Вичівка – 2, с. Воронки, с. Сошники, с. Радове, с. Олександрове, с. Борове, с. Чернін, с. Бутове, с. Соломир, с. Сенчиці, с. Іванчиці, с. Вовчиці, с. Кухітська Воля, с. Бродниця).

Вік хворих – від  1 місяця до 93 років.

На сьогодні завантаженість «ковідних» закладів становить: КНП “Володимирецька багатопрофільна лікарня” ВСР –  88,0%, КНП “Зарічненська багатопрофільна лікарня” ЗСР – 60,0%, КНП “Вараська багатопрофільна лікарня” ВМР – 20,3 %.

На даний час у Вараському районі  триває 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19. Щеплення проводять усім бажаючим віком від 12 років.

Наразі,  у  місті Вараш діє Центр масової вакцинації населення від СОVID-19, який знаходиться на базі Вараської міської публічної бібліотеки Департаменту культури, туризму, молоді та спорту ВК ВМР (читальний зал, військкомат, колишнє МРЕО), за адресою мікрорайон Перемоги 23 та працює з 09:00 до 15:00

Також зробити базовий курс чи бустерне щеплення від COVID-19 можна звернувшись у пункти щеплень при центрах первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання.

Нагадуємо, що штам «Омікрон» поширюється в рази швидше, ніж його попередні «колеги».  І на сьогодні лише вакцинація захищає від важкого перебігу хвороби, госпіталізації та смерті. Подбайте про свою безпеку та своїх близьких. Вакцинуйтеся!