За місяць на Рівненщині уклали 9 угод на «Доступну іпотеку» під 7%

івненщина – у топ-5 областей щодо укладання угод за «Доступною іпотекою 7%».

⠀ Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

⠀ «Ми продовжуємо тримати хороші темпи з виконання державної програми. Лише за останній місяць банки підписали 9 угод. Загалом, за час дії ініціативи в області укладено 16 кредитних договорів на суму 11,5 млн гривень», – розповів Віталій Коваль.

⠀ Очільник області додав, що наразі на розгляді банківських установ перебуває понад 100 кредитних заявок. З них 26 направлено для розгляду та погодження Фонду розвитку підприємництва.

⠀ Загалом в Україні вже підписано 238 кредитних договорів на загальну суму понад 200 млн грн, при чому як на первинному, так і вторинному ринках.У програмі задіяно 22 регіони та м. Київ. Найактивніші з них відповідно до наданих громадянами заявок на отримання кредитів є м. Київ, Київська, Харківська, Львівська та Рівненська області.

⠀ Нагадаємо, за умовами державної програми перший внесок складає 15% від загальної суми. Максимальний кредит – до 2 млн грн під 7% річних, терміном до 20 років. Весь графік погашення іпотеки буде розбитий на зручний для позичальника термін.

⠀ В програмі задіяно 14 банків.