Вшанували захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність

Україна вже вдруге відзначає на державному рівні День пам’яті захисників.

 29 серпня 2014 року в районі Іловайська від рук російських окупантів загинуло понад 200 українських воїнів. Саме тому Указом Президента ця дата визначена як День пам’яті захисників.

У неділю, 29 серпня, у Вараському районі відбулися заходи у зв’язку з Днем пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. По всій території району припустили Державний Прапор України та вшанували  пам’ять загиблих військовослужбовців загальнонаціональною хвилиною мовчання.

До пам’ятного знаку на Алеї Слави “Мамина весна» квіти піднесли голова Вараської РДА Анатолій Рижий, Володимирецький селищний голова Василь Ковенько, жителі громади.

В цей же день на Алеї Слави “Мамина весна”, що у парку селища Володимирець, Настоятель Свято-Миколаївського храму отець Михайло відслужив панахиду за померлими українськими воїнами, а очільник Спілки учасників АТО та захисників Вітчизни Володимиреччини Микола Юрах подякував сім’ям, які відчули втрату, за жертовність їхніх рідних.

Вічна пам’ять героям!