Володимирецькі рятувальники тренувалися гасити умовну пожежу в ЗДО «Казка»

30 листопада Володимирецькими рятувальниками 11-ої державної пожежно-рятувальної частини були проведені тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі та проведення рятувальних робіт у Володимирецькому закладі дошкільної освіти комбінованого типу «Казка», що знаходиться в смт. Володимирець.

В ході проведення навчань було відпрацьовано питання взаємодії пожежно-рятувального підрозділу з адміністрацією об’єкта по ліквідації пожеж і проведенні рятувальних робіт на об’єкті з масовим перебуванням дітей.

Співробітники 11-ї державної пожежно-рятувальної частини ознайомилися з характеристикою об’єкту, наявністю протипожежного водопостачання та справністю первинних засобів пожежогасіння, наявність проїздів до будівлі.

За тактичним задумом, в ігровій кімнаті молодшої групи сталася пожежа. Займання виявив один із працівників садочку, який відразу ж повідомив пожежно-рятувальну службу та адміністрацію. Персонал закладу розпочав умовну евакуацію дітей.

До місця виклику за лічені хвилини прибули рятувальники, які організували на місці комплекс заходів з гасіння умовної пожежі. 

По завершенню відпрацювання з керівником закладу були підведені підсумки тактико-спеціальних навчань та проведено уточнення інформації в документах оперативного реагування.

В цілому мета навчань була досягнута.

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області