Володимирецькі рятувальники та поліцейські провели у Володимирецькому закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Володимирецької селищної ради акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

28 вересня володимирецькі рятувальники організували та спільно з працівниками поліції провели для школярів Володимирецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Володимирецької селищної ради акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!».

Дітям продемонстрували пожежно-рятувальну техніку та обладнання, розповіли, у яких випадках використовується те, чи інше спорядження та засоби, пояснили наскільки важливим є дотримання правил безпечної поведінки у повсякденному житті, та до яких жахливих наслідків призводить нехтування ними. У дітей це викликало неабияке захоплення і всі наввипередки хотіли спробувати приміряти пожежну каску, різного виду захисні костюми, тощо.

Також дітям нагадали про основи безпеки життєдіяльності, правила дорожнього руху, як діяти при пожежі, виявленні вибухонебезпечних чи підозрілих знахідок, тощо. Діти постійно доповнювали розповіді-інструктажі рятувальників тим, що вже знають, цим самим демонструючи власні знання. Проте уважно слухали та задавали питання, які їх цікавили.

Окремо для дітей старших класів фахівці ДСНС розповіли, як стати рятувальником та які якості, знання чи вміння для цього потрібні. На всі питання школярі отримали змістовні відповіді.

Цей день для школярів пройшов цікаво, а що найголовніше пізнавально. За переконанням як рятувальників та поліцейських, так і педагогів такого роду заходи дають змогу в цікавій та доступній формі пояснити дітям основи безпечної життєдіяльності та виховати в них культуру безпечної поведінки.

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області