Володимирецькі рятувальники провели урок безпеки для дошкільнят

28 квітня працівники Вараського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області та 11-ої державної пожежно-рятувальної частини в рамках проведення акції «Тиждень безпеки життєдіяльності» завітали в дошкільний підрозділ «Вулик» Володимирецького ліцею «Колегіуму» Володимирецької селищної ради, де провели для дошкільнят пізнавальний урок безпеки. Працівники ДСНС розповіли дітям про важливу та небезпечну роботу рятувальників. Крім того пояснили дітям, що користуватися сірниками вкрай небезпечно, а також розповіли про основні правила поведінки та дії під час різного роду надзвичайних ситуацій. Також пустунам була надана можливість спробувати себе у ролі рятувальників – вони із задоволенням приміряли бойове спорядження надзвичайників.

Проводжаючи гостей, малята щиро та голосно виказували своє захоплення від уроку, та пообіцяли, що ніколи не будуть бавитися із сірниками та обов’язково будуть дотримуватися правил пожежної безпеки, яких їх навчили працівники Служби порятунку 101.

«Людське життя – найцінніше, а тим більше якщо це життя дитини. Але не рідко через необережне поводження з вогнем діти самі наражають на небезпеку своє життя та здоров’я. Тому основною метою співробітників Служби порятунку «101» є виховання у підростаючого покоління культури поводження з вогнем та правильних дій під час виникнення надзвичайних ситуацій», – зазначив начальник відділу ОППЗ та ЦЗ Вараського районного управління ГУ ДСНС України в Рівненській області Андрій Муравинець.

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області