Володимирецькі рятувальники нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті

За статистикою у Вараському районі майже всі пожежі припадають на житловий сектор. Більшість пожеж виникає через людський фактор – необережне поводження з вогнем, куріння, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електроприладів, пічного опалення та пустощі дітей з вогнем.

Тож, аби попередити виникнення пожеж з вини громадян, співробітники Вараського районного управління ГУ ДСНС в області продовжують проводити комплекс профілактичних заходів, спрямованих на запобігання виникненню пожеж, надзвичайних ситуацій та травмуванню людей на них.

Зокрема, 19 листопада рятувальники провели профілактичне відпрацювання приватного житлового сектору в селах Красносілля, Зелене та Липне Володимирецької селищної територіальної громади. До складу рейдової групи було залучено рятувальників, представників національної поліції, соціальної служби, місцевого самоврядування та депутатського корпусу. Під час заходу з громадянами проведено інструктажі та роздано інформаційні листівки із зазначенням основних правил протипожежної безпеки у побуті та заходами, щодо попередження пожеж та загибелі людей на них в житловому секторі в осінньо-зимовий пожежонебезпечний період.

Слід зазначити, що дані профілактичні відпрацювання здійснюються постійно і спрямовані вони на те, щоб звернути увагу населення на більш відповідальніше ставлення до вимог пожежної безпеки, що, в свою чергу, допоможе зменшити кількість пожеж і трагічних випадків на них.

Начальник відділу ОППЗ та ЦЗ Вараського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області

А.МУРАВИНЕЦЬ