Віталій Коваль вручив відзнаки рятувальникам, які відновлюють зруйновані будинки на Донеччині


20 рівненських рятувальників, які майже місяць допомагають жителям прифронтових населених пунктів, отримали подяки та відзнаки.

Їх вручив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, який з робочою поїздкою перебуває на Сході України.

«Сьогодні в селі Первомайське на Донеччині особисто подякував рятувальникам Рівненщини та вручив відзнаки за сумлінну роботу. Вони одні із перших вирушили на Схід, аби відновити пошкоджене житло місцевих жителів після артилерійських обстрілів», – зазначив Віталій Коваль.

За його словами, питання відновлення житла надважливе для Донецької області. І Рівненщина завжди готова прийти на допомогу.

Так, рятувальники ремонтують дахи, відновлюють вікна та стіни будинків, що були пошкоджені в результаті ворожих обстрілів.

«З початку ведення бойових дій вдалось відновити понад 8 тисяч осель. Лише минулого року ми спільними зусиллями провели величезну роботу та відновили понад 1 300 житлових будинків вздовж усієї лінії розмежування. Цьогоріч ми повинні зробити ще більше, адже питання відновлення житла надважливе для області. Тож щиро вдячний бійцям Рівненщини за мужність та відвагу», – зазначив заступник голови Донецької ОДА Вадим Філашкін.