Віталій Коваль відвідав рівненських бійців на Донбасі


Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль зустрівся із військовими, які виконують бойове завдання неподалік лінії фронту на Луганщині. Очільник області поспілкувався із керівництвом та особовим складом оперативно-тактичного угрупування «Північ», а також  вручив відзнаки бійцям з Рівненщини.

«Ми третій день на Сході України і я щодня чую слова вдячності від місцевих жителів за наших хлопців – рятувальників, поліцейських, військових з Рівненщини. Я щиро дякую за вашу громадянську позицію, за те, що даруєте мир і спокій на східних кордонах. Ви – честь і гідність Західної України», – звернувся до військових Віталій Коваль.

Разом зі словами вдячності від земляків, делегація від Рівненщини привезла військовим дитячі малюнки та понад 1000 пасок, які спекли в рамках акції «Паска для друга». Великодні хлібини для бійців випікали у Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни. Разом із волонтерами, персоналом госпіталю до виготовлення пасок долучились хлопці, які проходять у закладі реабілітацію.

«Перед Великоднем даруємо вам частинку батьківщини. Пам’ятайте – ми з вами. І щиро дякуємо, що ви у нас є», – зазначив голова Рівненської ОДА.