Віталій Коваль: Центри безпеки мають діяти у кожній громаді Рівненщини


Наразі на Рівненщині діють два Центри безпеки громадян – в Білокриницькій та Миляцькій громадах. Такі центри єдині в Західній Україні. Разом з тим, голова Рівненської ОДА Віталій Коваль переконаний, що подібні установи мають бути в кожній громаді області. Саме тому під час робочої поїздки на Донеччину рівненська делегація ознайомилася із досвідом створення таких центрів.

«На території Донецької області – 13 Центрів безпеки. Ще два планують завершити цього року. Сьогодні ознайомилися з будівництвом такої установи в селищі Очеретине. Досвід Донеччини – дуже важливий. Адже створити на Рівненщині безпечне середовище – одне з пріоритетних завдань», – зазначив Віталій Коваль.

У таких центрах дислокуються пожежно-рятувальна команда, співробітники Національної поліції та фельдшерський пункт. Компактне розташування там оперативних служб дозволяє швидко і ефективно вирішувати питання захисту населення.

«Фактично такі центри є якісним прикладом того, яким чином має бути побудована система взаємодії рятувальних служб у кожній громаді», – зазначив Віталій Коваль.