Віталій Коваль проінспектував ситуацію у Вараському районі

Сьогодні голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій коваль відвідав  Вараський район, аби оцінити ситуацію неподалік державного кордону.

Очільник області провів нараду з начальником Вараської районної військової адміністрації  Людмилою Мариніною, міським головою Вараша, правоохоронцями і військовими.

Обговорили питання взаємодії ТрО з ЗСУ, систему пропуску на блок-постах, отримання та надання  гуманітарної допомоги. Віталій Коваль наголосив на   інформаційній гігієні і належній роботі бізнесу. А також на співпраці з головами громад по формуванню добровольчих загонів,  роботі важливих закладів інфраструктури, розміщення  переселенців. Кожен з внутрішньо переміщених осіб обов’язково має бути зареєстрований офіційно.

“Приємно, що в районі порядок і дисципліна», – прокоментував Віталій Коваль.

Також голова РОВА відвідав стратегічний об’єкт області – Рівненську АЕС. Віталій Коваль разом з гендиректором Павлом Павлишиним обговорили безпекову складову роботи електростанції. З початком військових дій на об’єкті максимально посилили охорону. Наразі ситуація при спокійна. АЕС працює в плановому режимі.