Віталій Коваль: Пріоритети на 2023 рік – перемога у війні та безпека жителів Рівненщини

Сьогодні начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль перебуває із робочою поїздкою на Півночі області. Основним її питанням є обороноздатність області.

Очільник Рівненщини провів нараду за участю військових, силовиків, начальника Вараської РВА Людмили Мариніної, начальника Сарненської РВА та голів громад Вараського і Сарненського районів.

«Пріоритет на 2023 рік – перемога у війні та безпека жителів Рівненщини. Сьогодні це внесок кожного очільника громади в спільну справу. Їхня передова – північ області. Тому потрібно шукати можливості, а не відмовки. Наша обороноздатність має бути настільки сильною, щоб у ворога навіть не було думки наступати», – сказав Віталій Коваль.

На нараді заслухали доповіді голів Зарічненської, Дубровицької, Володимирецької, Сарненської громад.

Віталій Коваль також зауважив, що в листопаді було дане доручення про організацію та забезпечення кругової оборони території. Додав, що зроблено багато, але недостатньо. Саме тому в плани оборони даних населених пунктів будуть внесені зміни.

Також начальник Рівненської ОВА наголосив на тому, що необхідно продовжувати облаштовувати протитанкові рови, обмеження руху вздовж доріг, загородження вулиць населених пунктів.