Віталій Коваль подякував рятувальникам Рівненщини, які гасили масштабні пожежі в Греції

10 рівненських рятувальників брали участь в гасінні масштабних пожеж, які днями спалахнули у Грецькій Республіці.

Так, голова Рівненської ОДА Віталій Коваль зустрівся із бійцями обласного гарнізону ДСНС та вручив їм почесні відзнаки.

«Наші вогнеборці вкотре довели свій високий професіоналізм, але вже на міжнародному рівні! Переконаний, подібна взаємодія лише зміцнює відносини між країнами та націями. Рятувальники, як і спортсмени на Олімпіаді, піднімають авторитет України на міжнародному рівні. Вкотре дякую їм за самовідданість!», – зазначив очільник області.

Також за сумлінне виконання обов’язків Віталій Коваль вручив грамоти інспектору-кінологу та начальнику вибухотехнічної служби поліції.

Варто зазначити, що загальний склад зведеного загону ДСНС України, який допомагав гасити пожежі, складав 100 чоловік. Українські рятувальники перебували у Грецькій Республіці з 6 по 15 серпня.

За цей час вдалось вберегти від вогню велику кількість будинків, господарств та навіть цілі села.

«Зведеним загоном ДСНС ліквідовано окремі осередки пожежі по фронту понад 19 тис. метрів, ліквідовано низову пожежу на площі 1,7 га та верхову площею 350 кв. метрів. Окрім цього врятовано 2 населених пункти Спатарі та Метохи, 27 житлових будинків, культову споруду, 33 господарчі будівлі, зерносховище, притулок для собак, 54 вулики та стадо овець, поблизу м. Каматріадес врятовано житловий будинок 2 господарські будівлі, 13 вуликів, 23 гектари оливкового та інжирного саду», – зазначає начальник обласного управління ДСНС Сергій Крук.