Відзначення 30-річчя незалежності України на Рівненщині не обмежиться датою 24 серпня, а передбачатиме цілий комплекс заходів, що відбуватимуться упродовж травня-грудня 2021 року

22 квітня голова Вараської райдержадміністрації Анатолій Рижий, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козярець, заступник голови райдержадміністрації Наталія Ковальчук прийняли участь засіданні організаційного комітету з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України під керівництвом заступника голови ОДА Сергія Гемберга.

«Ми маємо до кінця квітня сформувати і фіналізувати пропозиції щодо святкування річниці незалежності. На початку травня на сайті ОДА буде розміщено календар проведення усіх великих заходів на Рівненщині, приурочених до 30-річчя незалежності України. Кожен охочий зможе ознайомитись із списком подій та обрати те, що йому до душі», – зазначив Сергій Гемберг.

У засіданні взяли участь та долучилися до обговорення: представники ОДА та районних адміністрацій, обласної та Рівненської міської рад, силових та правоохоронних органів, інститутів громадянського суспільства, науковці, історики, громадськість.

Зокрема Анатолій Рижий  доповів заступнику голови Рівненської ОДА Сергію Гембергу про стан готовності Вараського району та здійснені заходи з підготовки до відзначення визначної події в історії нашої держави.

Учасники засідання висловили свої зауваження та пропозиції щодо заходів, які проводитимуться на території області до 30-ї річниці незалежності України.

До кінця квітня будуть зібрані, розглянуті та узагальнені усі пропозиції до обласного плану заходів, що надійдуть в ОДА, де буде сформований відповідний календар заходів.

Наголошено що, у зв’язку із епідемічною ситуацією, усі заходи плануватимуться із урахуванням можливості дотримання карантинних обмежень, санітарних та протиепідемічних правил під час їх реалізації.