Відбувся ІІ етап предметних олімпіад з фізики та історії

15 грудня відбувся ІІ районний етап предметних олімпіад з фізики та історії

Вітаємо переможців:

Фізика

7 клас

І місце –  Кусяк Карина, Воронківська гімназія Володимирецької селищної ради

ІІ місце – Лукша Дмитро, Володимирецький ЗЗСО №1

                 Гутнік Богдан, Вараський ліцей №1

                 Леус Дарія, Жовкинівська гімназія Володимирецької ТГ

ІІІ місце    Криса Софія, Ромейківський ліцей Полицької ТГ

                  Мельник Артем, Вараський ліцей №6 Вараської міської ради

                  Самойлова Вікторія, Балаховицька гімназія, Полицької ТГ

                  Бутмерчук Софія, Вараський ліцей №5

  8 клас

І місце –   Скібчик Марія, Вараський ліцей №1

ІІ місце –  Гук Василь, ЗО «Рафалівський Петропавлівський ліцей»

ІІІ місце –Червона Ірина, Вараський ліцей №3

                  Нагорна Вікторія, Воронківська гімназія Володимирецької ТГ

                  Кладько Дмитрій, Новаківська гімназія Каноницької ТГ

9 клас

І місце –   Власюк Олександр, Вараський ліцей №1

ІІ місце –  Ващук Михайло, Володимирецький ЗЗСО №1

Мирончук Дарина, ЗО “Рафалівський Петропавлівський ліцей”

ІІІ місце – Годицька Ірина, Вараський ліцей №3

                  Хомич Ангеліна, Воронківська гімназія Володимирецької ТГ

                  Гера Максим, Вараський ліцей №6

                  Сафонік Максим, Володимирецький ліцей «Колегіум»

10 клас

І місце –    Качинський Петро, Володимирецький ліцей «Колегіум»

ІІ місце –  Федорчук Іван, Ромейківський ліцей Полицької ТГ

                   Кірченко Анастасія,  Вараський ліцей №1

ІІІ місце – Сльозко Юлія, Вараський ліцей №2

                  Печончик Ірина, Володимирецький ЗЗСО №1

                  Пишко Олксандр, Зарічненський ліцей № 2

                  Шкіндер Андрій, Вараський ліцей №2

                  Кишенчук Анна,  Зарічненський ліцей № 1

11 клас        

І місце –  Федосюк Олександр, Вараський ліцей №1

ІІ місце –  Савчук Ольга, Вараський ліцей №3

ІІІ місце – Максимчук Артур, Володимирецький ліцей «Колегіум»

                  Бондарук  Мирослава, Володимирецький ЗЗСО №1

                  Обрусник Богдан,  Вараський ліцей №6

Історія

8 клас

І місце –  Антонюк Дарія,Рафалівський ліцей

                 Горбунова Аліса, Вараський ліцей №3

ІІ місце – Ковалюк Ілларіон, ЗО «Рафалівський Петропавлівський ліцей»

                 Скібчик Юрій, Балаховицька гімназія Полицької ТГ

                 Місюра Ольга, Зарічненський ліцей № 1

ІІІ місце –Дуброва Надія, Старорафалівська гімназія Вараської ТГ

                 Чугай Альона, Воронківська гімназія Володимирецької ТГ

                 Островський Владислав, Олександрівська гімназія Зарічненська ТГ

                 Ващишина Анна, Каноницький ліцей

                 Осницька Ірина, Антонівський ліцей

9 клас

І місце –  Тишковець Карина, Зарічненський ліцей № 1

ІІ місце – Христянович Анна, Новаківська гімназія, Каноницької тг

                 Мельник Ілля, Володимирецький ЗЗСО №1

                 Бутеєць Каріна, Рафалівський ліцей

ІІІ місце –Качинська Олеся, Володимирецький ліцей «Колегіум»

                  Кот Марія, Антонівський ліцей

                 Затірка Максим, Довговільський ЗЗСО Володимирецької ТГ

                 Дяков Данило, Вараський ліцей № 3

                 Федорук Софія, Вараський ліцей № 4

                 Безушко Олександр, Каноницький ліцей

10 клас

І місце –  Марковець Микола, Вараський ліцей № 3

ІІ місце – Сяська Наталія, Довговільський ЗЗСО Володимирецької ТГ

                 Васерук Роман, Вараський ліцей № 1

ІІІ місце –Волчаниця Артур, Вараський ліцей № 6

                 Полюхович Надія. Серницький ліцей Зарічненської ТГ

                 Бабік Олександра, ЗО «Рафалівський Петропавлівський ліцей»

                 Симонюк Михайло, Володимирецький ліцей «Колегіум»

11 клас

І місце  –    Сосинець Анна, Вараський ліцей № 2

ІІ місце –   Оштук Ірина, Рафалівський ліцей

                   Ломако Андрій, Зарічненський ліцей № 1

ІІІ місце – Лутай Богдана, Вараський ліцей №3

                   Мельничук Ангеліна, Довговільський ЗЗСО Володимирецької ТГ

                   Ляшук Віка, Володимирецький ЗЗСО №1