Відбувся ІІ етап предметних олімпіад з біології та німецької мови
13 грудня 2022 року відбувся ІІ районний етап предметних олімпіад з біології та німецької мови.
Вітання переможцям:
Біологія
8 клас
І місце – Кукла Артемій, Антонівський ліцей
ІІ місце – Гайчук Денис, ЗО «Рафалівський Петропавлівський ліцей»
Скібчик Марія, Вараський ліцей №1
Приходько Вікторія, Володимирецький ЗЗСО №1
ІІІ місце – Дениско Маргарита, Полицький ліцей
Кобець Катерина, Вараський ліцей,№2
Губата Марія, Вараський ліцей, №4
Біляєва Софія, Половлівська гімназія Володимирецька ТГ
Бліхар Руслан, Володимирецький ЗЗСО № 2
Петрович Анетта, Володимирецький ліцей «Колегіум»
Клімович Альона, Серницький ліцей Зарічненської ТГ
9 клас
І місце – Кот Марія, Антонівський ліцей
ІІ місце – Онашко Дар’я, Вараський ліцей № 3
Росанкевич Вероніка, Вараський ліцей №5
ІІІ місце – Олешко Анастасія, Рафалівський ліцей
Вінічук Христина, Вараський ліцей №6
Волчецька Катерина, Володимирецький ЗЗСО № 1
Сиротюк Михайло, Красносільський ЗЗСО І-ІІІ ст., Володимирецька ТГ
Крупко Соломія, Бутівська гімназія Зарічненська ТГ
Петровець Максим, Зарічненський ліцей № 2
10 клас
І місце – Волчецька Катерина, Володимирецький ЗЗСО № 1
Ясинська Софія, Довговільський ЗЗСО, Володимирецька ТГ
ІІ місце – Сорока Софія, Антонівський ліцей
Клімович Іван, Млинківський ліцей ,Зарічненська ТГ
ІІІ місце – Примак Катерина, Озерський ліцей, Каноницької ТГ
Ошурко Даніела, Рафалівський ліцей
Бабік Олександра, ЗО «Рафалівський Петропавлівський ліцей»
Чашка Катерина, Вараський ліцей №1
Нагорна Еліза, Вараський ліцей № 2
Бущак Павло, Володимирецький ліцей «Колегіум»
11 клас
І місце – Дуляницька Софія, Антонівсьий ліцей
ІІ місце – Волчецька Юлія, Володимирецький ЗЗСО № 1
Ломако Андрій, Зарічненський ліцей №1
ІІІ місце – Таборовець Надія, Каноницький ліцей
Вознюк Анастасія, Рафалівський ліцей
Кобець Дарина, Вараський ліцей №2
Черевач Дарина, Вараський ліцей №4
Сарницька Катерина, Володимирецький ліцей «Колегіум»
Полюхович Станіслав, Серницький ліцей, Зарічненська ТГ
Ковалевич Ілля, Зарічненський ліцей №2
Німецька мова
8 клас
І місце – Скібчик Юрій, Балаховицька гімназія Полицька ТГ
ІІ місце – Осницька Ірина, Антонівський ліцей
ІІІ місце – Березовська Богдана, Володимирецький ЗЗСО № 1
9 клас
І місце – Сірко Олександра, Бутівська гімназія ЗарічненськаТГ
ІІ місце – Мирончук Дарія, ЗО «Рафалівський Петропавлівський ліцей»
ІІІ місце – Вабищевич Ілля, Антонівський ліцей