Онлайн – нарада з питання проведення весняного призову

15 квітня в Вараській райдержадміністрації у режимі відеоконференції відбулася нарада з питання «Про хід виконання  заходів пов’язаних з призовом громадян України на строкову військову службу у квітні-червні 2021 року».

В нараді прийняли участь голова призовної комісії, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козярець, голова резервної призовної комісії, заступник голови райдержадміністрації Наталія Ковальчук, в.о. військового комісара Володимирецького ОРТЦК та СП старший лейтенант Володимир Сидор, заступник голови Володимирецької селищної ради Арсен Котович.

В ході наради перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін вказав, які територіальні громади спрацювали, а яким згідно плану, потрібно посилювати роботу щодо виконання весняного призову.

Відсоток виконання планового завдання у розрізі районів становить: Вараський район – 48,9%, Дубенський – 42%, Рівненський – 38,6%, Сарненський – 31,4%. Серед лідерів за набором в області Полицька, Рафалівська, Мізоцька, Головинська територіальні громади», – констатував Сергій Подолін та наголосив, що якість виконання планового завдання залежить від ефективної взаємодії всіх причетних до виконання весняного призову.

Зокрема, йшлося про організацію оповіщення громадян, забезпечення їх прибуття на призовні дільниці, а також стан виділення коштів для виконання заходів з призову, прийняття територіальними громадами відповідних програм тощо.

Крім того, у ході наради зазначено, що неявка призовника за повісткою без поважних причин, тягне за собою відповідальність в установленому законом порядку. А також наголошено на неприпустимості корупційних діянь під час призову громадян на строкову військову службу.