В Україні створюється Конгрес регіональних влад


В Україні найближчим часом буде створено Конгрес регіональних влад, повідомив заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко. 

“Він розпочинає свою роботу цього тижня – у Хмельницькому із засідання Палати місцевих влад, де буде присутній Президент. Там же будуть обрані члени президії Конгресу”, – сказав він. 

За словами Кирила Тимошенка, Конгрес складатиметься з двох палат. “Перша – місцева влада, голови ОТГ, райради. Друга – голови обладміністрацій та рад. В Офісі Президента буде постійно діючий офіс Конгресу. І це буде не “порожній” орган”, – наголосив він. 

До президії Конгресу, за словами заступника голови Офісу Президента, входитимуть по три представники з палат, міністри та керівництво Офісу, включаючи Президента. 

“У більшості представників на місцях є питання, з якими їм потрібно “достукатися” до Кабінету Міністрів у вирішенні того чи іншого питання свого регіону, а в Офісі Президента є така можливість, ми в цьому їм допомагатимемо. Це потрібно для постійного діалогу з регіональними владами”, – сказав Кирило Тимошенко.