УВАГА! ТРИВАЄ ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД!

Поки захисники і захисниці відважно обороняють Україну від російських загарбників на лінії фронту, ми повинні подбати про рідну землю всередині.

Нагадуємо, що в країні триває пожежонебезпечний період, який загрожує пожежами на відкритих територіях та в лісах, що виникають у більшості випадків з вини людини. А що таке лісова пожежа? Це величезні збитки для держави, загибель тварин, птахів і живих мікроорганізмів. А ще — це безцінний час рятувальників, які щодня невтомно ліквідовують наслідки ворожої агресії.

З початку року на території Вараського району зафіксовано 26 пожеж в природних екосистемах на площі понад 100 га.

Шановні громадяни, будьте відповідальними, утримайтеся від походів до лісу — пам’ятайте про небезпеку мінування!

Також нагадуємо, що на період дії воєнного стану населенню заборонено відвідування лісів Вараського району, а також в’їзд до них транспортних засобів та іншої техніки. Про це йдеться в наказі Вараської районної військової адміністрації № 13 від 24.03.2022 року.

Будьте дуже обережні у поводженні з вогнем, не залишайте багаття без нагляду, гасіть недопалки, не випалюйте сухостій! Обов’язково слідкуйте за попередженнями рятувальників, не ігноруйте застереження і дбайте про природу рідної України!

Вараське РУ ГУ ДСНС України у Рівненській області