У Вараському районі вчасно виплачуються пенсії та соціальні виплати

Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області інформує, що виплата пенсій розпочалася у визначену законодавством дату, а саме з 4 березня 2022 року. А з 1 березня проведено автоматичний перерахунок (індексацію). Тож звертатись в органи Пенсійного фонду України за перерахунком не потрібно.

Середній розмір пенсії у лютому склав 3396 гривень.

«Середній розмір житлової субсидії залежить від цін та тарифів на житлово-комунальні послуги. Так, в Рівненській області на таку допомогу було виділено понад 21 мільйон гривень. Житлові субсидії отримають понад 72,5 тисяч домогосподарств. Пільгами скористаються понад 30 тисяч осіб», – розповіла заступниця начальника Рівненської обласної військової адміністрації Людмила Шатковська.

Ті, хто отримував виплати через Укрпошту, і нині залишається на своєму постійному місці проживання, очікуйте кошти вдома, або заберіть у відділенні Укрпошти.

Якщо ж ви виїхали з місця фактичного проживання, то зателефонуйте до контактцентру Укрпошти за номером 0 800 300 545 та оберіть кнопку 2 — розділ «Пенсії, соціальні виплати та субсидії» (дзвінки безкоштовні);

У разі, якщо ви отримували пенсії та субсидії через банки, і зараз не можете зняти з картки готівку, можете скористатися сервісами Укрпошти – перерахування коштів з картки для отримання готівки у відділенні Укрпошти або з доставкою за адресою проживання за допомогою послуги З картки додому.

Звернутися у Пенсійний фонд можна за номерам телефону, або передати інформацію через електронний кабінет.

Номери “гарячих” телефонних ліній

Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області

Населений пункт Номер “гарячої” телефонної лінії

смт Володимирець (03634) 25788

м. Вараш (03636) 24634

смт Зарічне (03632) 30141

Для військовослужбовців

та деяких інших категорій

громадян (м. Рівне) (0362) 623180