У Вараському районі підняли синьо-жовті стяги – разом із тисячами прапорів в Україні

У День Державного Прапора голова Вараської РДА Анатолій Рижий, голова Вараської райради Ярослав Березюк, Володимирецький  селищний голова Василь Ковенько взяли участь в  церемонії підняття стягу України, що відбулася біля приміщення Вараської районної державної адміністрації. До заходу долучилися представники громадськості, ветерани АТО-ООС, волонтери, працівники поліції, представники Вараського районного центру комплектування та соціальної підтримки, учнівська молодь.

Синьо-жовті стяги у Вараському районі синхронно замайоріли із прапорами у кожній області, зокрема, і в географічному центрі України – Черкаській області, де заходи відбулися за участю Глави держави Володимира Зеленського.

«Сьогодні замайоріли тисячі прапорів в усіх регіонах України та за її межами. Синьо-жовтий стяг – це не просто атрибут держави. Це символ боротьби за незалежність, це наш янгол-охоронець, що майорить у небі. І хоча наш прапор складається лише  з двох кольорів, він викликає цілу палітру емоцій», – звернувся до присутніх Президент України під час підняття Державного Прапора у Черкаській області.