У Вараській РДА пройшло засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості

29 листопада у Вараській РДА під головуванням заступника  голови райдержадміністрації Наталії Ковальчук пройшло засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення  рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної  заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Основним питанням порядку денного роботи комісії було аналіз та вжиття заходів щодо своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери та підприємств Вараського району. Наталія Ковальчук відзначила, що за даними щомісячного моніторингу працівники своєчасно отримують зарплатню, станом на листопад 2021 року у Вараському районі заборгованість  по виплаті заробітної плати на підприємствах відсутня.

Також під час роботи комісії головний спеціаліст відділу забезпечення бюджету фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України у Рівненській області Марина Котлярова проінформувала присутніх щодо застрахованих осіб, які отримували заробітну плату у квітні 2021 року у розмірі  меншому за  мінімальний встановлений законодавством, переліку платників, які нарощують заборгованість щодо відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій по ст. 13, повідомила  боржників зі сплати ЄСВ.

За результатами засідання  районної  тимчасової комісії визначено шляхи та джерела погашення існуючих боргів.