У Вараській РДА представили нову очільницю


Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль представив громаді нового очільника районної адміністрації – Людмилу Мариніну. Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський своїм розпорядженням призначив її очільницею Вараської РДА.

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль привітав Людмилу Мариніну з призначенням і вручив посвідчення. А також рекомендував вибудувати партнерські відносини з усіма головами територіальних громад, а також налагодити взаємодію у роботі з депутатським корпусом району.

«Одразу ставлю першочергові завдання. Це вирішити питання передачі в користування земельних ділянок лісогосподарського призначення, які не мають лісокористувача. Також продовжити роботу з демаркації та облаштування українсько-білоруського кордону і розвитку аграрної галузі», – наголосив Віталій Коваль.

Нагадаємо, Людмила Мариніна раніше працювала на посаді першого заступника голови Сарненської РДА. 

«Розумію величезну відповідальність і готова до співпраці, до розвитку Вараського району. Щиро вірю і надіюсь, що ми спільно з територіальними громадами, громадськістю, депутатами різних рівнів, обласною владою  розбудуємо наш край», – звернулася до присутніх очільниця району.

Голова Рівненської ОДА подякував за роботу і колишньому керівнику Анатолію Рижому. 

До слова, Вараський район складається із 8 територіальних громад. Об’єднав два колишніх райони: Володимирецький і Зарічненський. Центром стало місто-супутник Рівненської АЕС, яке раніше мало статус міста обласного значення. Вараський район найменший із 4 районів області і налічує близько 139-ти тисяч жителів.