У Вараській РДА обговорювали роботу соціальних менеджерів

23 липня у приміщенні Вараської РДА відбувся семінар в рамках проекту «Соціальне менеджерство в громадах Рівненщини». В семінарі взяли участь заступник голови РДА Наталія Ковальчук, радник голови РДА Дмитро Андрєєв, в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юрій Трохимчук, представники територіальних громад та соціальні працівники громад, на яких покладено обов’язки соціального супроводу ветеранів АТО/ООС.

 Основним спікером семінару виступила Ольга Яковлєва, директор КЗ «Ветеранський простір» Рівненської обласної ради. Зокрема, Ольга Іванівна наголосила, що основним завданням соціальних менеджерів є робота з ветеранами АТО/ООС, тісна комунікація, щоб кожен ветеран-житель громади чітко знав, куди звернутися в разі потреби. Одним із завдань семінару, також є напрацювання алгоритму взаємодії з територіальними громадами.

Поділилася  Ольга Яковлєва досвідом роботи, проведеної у Рівненській області, розповіла про реалізовані проекти, напрацювання та плани на майбутнє.  Відмітила позитивну роботу, що проводиться у Вараському районі щодо соціального захисту ветеранів, запропонувала переймати напрацьований досвід.

Наталія Ковальчук розповіла про комунікацію Вараської РДА з  територіальними громадами з питань ветеранів та про активну співпрацю з КЗ «Ветеранський простір», громадською організацію «Ветеранська спілка учасників АТО та захисників Вітчизни» Володимирецького району, громадськими організаціями, оперативне вирішення виникаючих проблемних питань.

Про свою діяльність з ветеранами  на теренах району розповів фахівець з соціальної роботи І категорії комунального закладу «Ветеранський простір» Рівненської обласної ради Микола Юрах.

Висвітлив роботу з ветеранами АТО/ООС в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юрій Трохимчук.

Присутні у формі дискусії обговорили проблемні питання, що виникають під час роботи з ветеранами, поділилися досвідом та окреслили основні напрямки подальших дій.