У Вараській РДА навчали основам взаємодії влади і громадськості

1 грудня для фахівців з питань комунікацій тергромад Вараського району проведено навчальний семінар про взаємодію влади з громадськістю та засобами масової інформації.

Присутніх привітав радник голови Вараської РДА Дмитро Андрєєв, який підкреслив важливу роль працівників з питань комунікацій у розвитку інформаційного середовища.

Український журналіст, медіатренер, громадський діяч, секретар Національної спілки журналістів України, керівник Школи універсального журналіста Віталій Голубєв поділився практичними порадами з написання текстів, реагування на критику та проаналізував дописи на сайтах та сторінках в соціальних мережах органів влади.

Також майстер-клас для присутніх, щодо створення персонального онлайн-бренду,  провів начальник відділу інформаційної політики та комунікацій Вараської міської ради, член Національної спілки журналістів України Володимир Грєбьонкін.

Семінар пройшов у формі диспуту, доповідачі відповідали на численні запитання та на прикладах з власного досвіду розповідали як діяти в різних ситуаціях.