У Рівненській ОВА разом з військовими обговорили нагальні питання для оборони області


Військове посилення, оптимізація блокпостів та оборона Рівненщини. Ці питання обговорили під час спільної наради за участю першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна та командувача оперативного угруповання військ «Волинь» бригадного генерала Василя Зубанича.

Участь у нараді взяли військові, представники силового блоку, начальники районних військових адміністрацій.

Командувач повідомив про посилення ОУВ «Волинь» підрозділами 13-ї єгерської бригади та 88-ї механізованої бригади, зазначивши, що угрупування мають сучасні зразки західного озброєння, які надійшли від партнерів.

Йшлося також про потреби військових формувань, заходи з укріплення оборони Рівненщини, а також про оптимізацію розміщення блокпостів – частину з них законсервують, а в окремих місцях, навпаки, дообладнають.

Василь Зубанич відзначив, що оборона області – пріоритетне завдання. Цю роботу не можна припиняти аж до кінця війни. Адже область має ворожого сусіда, від якого чекати можна що завгодно.

У свою чергу Сергій Подолін наголосив, що Рівненщина – одна з перших областей в Україні сформувала оборонний бюджет. Завдяки цьому область здатна оперативно реагувати на потреби військових.

«Розуміючи потенційну загрозу з білорусі, ми постійно покращуємо наші безпекові заходи. Завдяки коштам оборонного бюджету продовжуємо убезпечувати кордон, комплектувати сили оборони та оснащувати військових», – зазначив Сергій Подолін.